Jóga pro ženy

                  Katka Lenka Lorencová

 

Uvolníme si tělo i potlačené emoce, zbavíme se stresu, rozproudíme energii a zapomeneme na svou mysl. Podnikneme dobrodružnou cestu do svého těla. Využijeme potenciálu prostých životních funkcí, dechu a pohybu. Uvědomíme si pánev a pánevní dno jako náš emoční barometr i zdroj naší základní energie. Uvolníme si záda, bedra, krk i hlavu a vychutnáme si volné proudění energie celým tělem. Zakořeníme se v zemi, ukotvíme se ve svém středu a přesto zůstaneme lehké a éterické jako padající podzimní listí :-).

Oživíme jógové ásany pomocí "vnitřních alchymistických pohybů", abychom si v sobě uchovaly zář slunce i v čase chladných podzimních dní. Ponoříme se do sebe skrze jemné pohyby, prodýchávání, hudbu a zvuky tak, aby nás cvičení osvěžilo a bavilo.

Jóga pro ženy je vhodná kdykoliv, v plném zdraví nebo při hormonální dysbalanci, neplodnosti, poklesu dělohy, po porodu, při premenstruačním syndromu či nepravidelné menstruaci, při gynekologických i urologických potížích, při ztuhlosti i bolestech v zádech a bedrech, při poklesu vitality a zvýšené únavě, při snížené imunitě i jen tak :-).

Cena za 1,5 hod lekci 230 Kč, při dvouměsíčním předplatném 207 Kč.

Těším se na Vás.

Katka Lenka Lorencová

Kontakt: 737 358 271

KatkaLenka